PROPELLER
http://www.propeller.ee/forum/

AOPC
http://www.propeller.ee/forum/viewtopic.php?f=10&t=779
1. leht 1-st

Autor:  Pako [ Laupäev Nov 02, 2013 11:27 am ]
Teema pealkiri:  AOPC

Esimesed Aasia-Okeaania kontinentaalsed meistrivõistlused toimuvad Tais Phuketis Nov. teisel poolel. Sama võistluse raames peetakse maha veel ABG (Asian Beach Games 2014) testiüritus. Mingis mahus pääsevad ka mujalt piloodid osalema. Mõned Belglased on minemas Stefaniga eesotsas. Otsustasin ka kohale minna ja soojemas kliimas end veel enne talve tuulutada. Saab ehk üle pika aja jälle shortsides lennata.
Kuna navi võimalused ja maandumisplatsid on seal piiratud ja el. liinide rägastikud kõikjal, pannakse vist põhirõhk slaalomitele ja ökole aga eks öko võib ka vahele jätta sest see minek pole tulemuse peale. Selle asemel ehk jõuab ise mõne põneva matkalennu saartele teha. Seal on maandumiseks sellised mõne meetri laiused liivaribad ka mõnedes randades olemas ja õnneks kogu meri sukeldumis- ja kalapaate täis. Adreka laks on igatahes kindlustatud. Püüan ka mingeid videosid toota.
Info võistluste kohta on siin: http://www.aopc2013.org/home

Korraldajad pakuvad küll igakülgset abi tolliprotseduurideks kohapeal aga nad muidugi alahindavad lennukompaniide tegelikke reegleid ja usun et paljudel võib tõsiseid probleeme tulla sest kõik osavõtjad saabuvad lennukiga.
Esimene ülesanne sellel võistlusel ongi mootori transport lennukis. Vaatame kuidas Zenith-Moster selle katsumuse üle elab. Õnneks mahub kokkupandult lausa keskmise mõõduga kohvrisse ja kaalu tuleb ka alla 30 kg. Varju valik on veel tegemata aga vist peab väikese Slaalomiga minema, siis on ka madalatel ülesannetel ehk mingi mõte.

Autor:  Pako [ Esmaspäev Mär 17, 2014 10:48 pm ]
Teema pealkiri:  Re: AOPC

http://vimeo.com/82446563

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/