PROPELLER
http://www.propeller.ee/forum/

Russian & Estonian, Krushevo Adventure Open 2018
http://www.propeller.ee/forum/viewtopic.php?f=10&t=871
1. leht 1-st

Autor:  glider [ Reede Jaan 05, 2018 2:42 pm ]
Teema pealkiri:  Russian & Estonian, Krushevo Adventure Open 2018

Pilt

Sain Makedooniast kinnituse, et soovitud kuupäeval on võistlus
võimalik ja kohalik klubi on nõus seda korraldama : D

Nimi Russian & Estonian, Krushevo Adventure Open 2018 (soovin väga jagada võistlus teiste riikidega, seega nimi võib muutuda vastavalt teiste riikide liitumisele)
Kuupäevad: 29.07-04.08.2018
Asukoht: Krushevo, Makedoonia
Kategooria: FAI 2
Stardimaks: Eesti pilootidele on 120 eurot (ülejäänud 150).

Hetkel Eesti jaoks on reserveeritud kvoot 15 inimest, vajadusel saame seda suurendada. Soovijate arv selgub hääletuse tulemustel. Hääletada võib siin

http://paragliding.ee/forum/viewtopic.php?f=5&t=130

Palun teid väga hääletusel osa võtta, et saaks umbkaudset pilootide/soovijate arvu kätte. NB! See küsitlus kehtib ka inimestele, kes pole registreeritud ParaglidingEE foorumis!

Eesti Võistlus on põhivõistluste osa - see on tavaline maailma praktika. Eesti poolt korraldaja on Viktor Usanov. Mina aga teen seda KÕIKIDE Eesti pilootide jaoks sõltumata klubi nimest ja muudest põhjustest. Lõpuks saame hästi koos lennata!

Krushevo on populaarne ja tuntud võistluskoht, kus aasta jooksul toimub vähemalt 10 sündmust. Piisab sellest, et paar aastat tagasi Euroopa Meistrivõistlused olid Krushevos. Augusti alguses seal on tavaliselt kõige parem marsruudi ilm, see on põhjus miks need kuupäevad said valitud.

Lennutingimused on midagi keskmist klassikalise mäe ja tasandiku vahel. Plaanides on võistluse jooksul korraldada paar loengut: võistluslendamisest, lennu tööriistade kasutamisest ja muu. Kutsun mõningaid häid piloote osalema loengutes. Üldiselt pole mõttet karta sõna "võistlus", sest esialgu me teeme platvormi mille alusel saab hästi lennata häädes tingimustes ja saada arenguvõimalus.

Esialgu praegu kõik. Registreerimisleht ja muud on Makedoonia poole pädevus. See ilmub hiljem. Kui me kogume kvoorumi, siis arutame pakilised küsimused üle. Üritan seda pakkuda ELF-le, et saada Eesti Meistrivõistluse staatus. Vaatame, mida otsustavad.

Igapäevased kulud on minimaalsed. Nordica lendab Ohridi järvele otselennuga Tallinast terve suvi jooksul. Piletid praegu umbes 210
eurot edasi-tagasi koos pagasiga. Majutus kohal hotellides, kämpingutes ja erasektoris hinnaga 10-30 eurot (ööpäev). Üldiselt riik ei ole kallis.

Ootan nüüd küsimusi, ettepanekuid ja konstruktiivseid läbirääkimisi: parem variant on mobiil 55975367 või kirjutage info@paragliding.ee

Let's go!

Autor:  glider [ Reede Veebr 09, 2018 5:15 pm ]
Teema pealkiri:  Re: Russian & Estonian, Krushevo Adventure Open 20184

Registreerimine on avatud:

https://airtribune.com/krushevo2018

Võistlus toimub koostöös Venemaaga ja kohaliku Krushevo klubiga.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/