PROPELLER

Motovarjurite foorum
Tänane kuupäev Teisipäev Mär 19, 2024 10:24 am

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi




Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Propa lendas minema!
PostitusPostitatud: Neljapäev Mai 23, 2013 3:26 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Aug 31, 2007 2:47 pm
Postitusi: 496
Asukoht: Ristna / Otepää / Tallinn
Väga kummaline lugu juhtus eile kuskil 15.00 paiku.
Sõitsin Otepäält Palupera poole suure järelkäruga kuhu kõige muu kola otsa panin ka oma kaks masinat, mõlemad mustades lukkudega kottides ja kuigi sõita oli vähe maad, kinnitasin ikka veidi ka aga vaid ühte mis omakorda teist toetas. Küllap andsin liialt gaasi ja kuskil peale Nuustaku Rantsot umbes 2 km avastasin tahavaatepeeglist et üks masin on puudu.

Läksime küll kohe koos Itaallasega kes mul peal oli, masinat otsima ja kammisime mitu korda selle lõigu läbi aga mida pole seda pole. Täna veel otsisime põhjalikumalt ja isegi Henri tuli õhudessandiga appi aga masin oleks nagu ära lennanud. Õnneks oli see mu vanem masin mille reservina kokku olin pannud ja midagi üliväärtuslikku seal küljes ei olnud aga absurdne juhtum siiski. Ise oletan et see võis üle käru ääre kukkuda ja kui juhtumisi veerema hakkas, võis päris kaugele veereda aga peale tänaseid otsinguid on selge et keegi pidi ta siiski selle paari minuti jooksul peale laadima mis ma ringi keerasin ja tagasi sõitsin. Pidi olema ka suur auto sest selline ligi 150 cm ketas naljalt kuhugi ära ei mahu.

Täielik anomaalia.

Ootan nüüd telefoni kõnet ausalt leidjalt aga seni asjata. Võimalik et kelleltki pilootidest küsitakse nõu, mis sellisega peale hakata või kuhu viia.

Olen miskipärast kindel et seee asi laheneb, seda enam et sellise leiuga pole midagi peale hakata.

Minu nr on endiselt 50 51015 ja paap@paap.ee

_________________
Elu on seiklus!

Pako


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
POWERED_BY
et 3.0.10