Sky Light

Kõiki Skyengines mootoreid - Sky100, Sky1.1, Sky1.1S -  saab paigaldada ka kergemale raamile. Tänu kergendatud ja lihtsustatud konstruktsiooniga raamile on Light variandid u 2 kg kergemad oma "klassikalisest variandist". Lisaks on neil komplektidel APCO kerge iste, mis omakorda annab ca 1 kg võitu kaalus.

Kasutusel on samasugune 125-130 cm läbimõõduga süsinikpropeller - seega ei ole mingit vahet tõukejõus ja lennuomadustes. Startimine on lihtsam kuna propellerivõre massi inertsus on väiksem. Samas nõuab seda tüüpi propellerivõre suuremat tähelepanu stardi ettevalmistamisel ja maapealsel varju käsitlemisel, sest propeller paigutub propellerivõrest veidi väljapoole. Sellel raamitüübil on lihtsam istme eraldamine raamist juhul kui tekib vajadus istet kasutada muul eesmärgil või mootorit maksimaalselt kokku pakkida.

Paigaldatavate mootorite muud tehnilised näitajad on täpselt samad võrreldes mootorikomplektiga Sky100, Sky1.1, Sky1.1S Mootorites kasutatakse vabalt voolavat (st. ilma pumbata) vesijahutust. Vesijahutus parandab oluliselt töörežiimide stabiilsust erinevatel temperatuuridel, pikeneb mootori eluiga ja väheneb müratase.

Hammasratastega reduktori korpus on valmistatud tugevdatud sulamist Aluminium Avional 2024T351. Reduktoris on kiiretele pööretele ja kõrgetele töötemperatuuridele mõeldud kuullaagrid VITON. Määrimine transmissiooniõliga.

Kuna  mootoris kasutatakse tsentrifugaalsidurit, siis propeller tühikäigul ei pöörle vaid rakendub sujuvalt pöörete suurenedes. See parandab ohutust startimisel, maandumisel ja maapealsel mootori käsitlemisel

Pildigalerii


Mootori kasutusjuhend
Komplekti kasutusjuhend

 

Propeller OÜ

Email: ott@propeller.ee
Tel: +37256234216