Ozone Paragliders'i koondab oma ala tunnustatud spetsialiste. Meeskonna nurgakiviks on piloodid, kellest mitmed on suurvõistluste tiitliomanikud, maailmameistrid jne.

Tiibvarjude areng viimasel aastakümel on olnud ajendatud võistluspilootide vajadustest. Võistlejad vajavad eelkõige väga head aerodünaamikat ning lennuomadusi. Seoses sellega on suurem osa tiibvarjude tootjatest suunanud põhilise energia väga väiksele protsendile lendajatest. Seevastu Ozone Paragliders arendusmeeskond keskendub sellele, et luua võimalikult turvalisi, sertifitseeritud tiibvarje, mis sobiks enamusele pilootidest ning mis omadustelt sobiks lendamiseks kõigile pilootidele.

Lendamine on tegelikult positiivne elamus ning iga piloot peaks saama seda maksimaalselt nautida. Ozone Paragliders'i eesmärk on arendada varje, mis oleks parimate võimalike lennuomadustega kuid samas turvalised, säilitaks dünaamilisuse ja olenemata piloodi tasemest pakuks lendamisel naudingut. Kogu oskusteabe eesmärk on tagada mugav käsitlemine, tundlikkus ja turvalisus – ning seda mitte ainult paberil.

Lisainfot vaadake Ozone'i kodulehel: www.flyozone.com

Propeller OÜ

Email: info@propeller.ee
Tel: +37256234216